podatek

W jaki sposób dokonać płacenie wszystkich składek.

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
druk
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba która chce założyć swoją firmę musi mieć regon. Rejestracja, bądź zmiana wpisu w wykazie REGON podmiotów gospodarczych którzy są osobami fizycznymi zachodzi na bazie danych z wniosku, jaki przedsiębiorca składa w formie formularza elektronicznego dostępnego na stronie internetowej CEIDG, w Biuletynie Informacji Publicznej ministra odpowiedniego do spraw gospodarki, także za pomocą elektronicznej platformy usług administracji publicznej.

Typy podatku dochodowego, które wylicza najwięcej mieszkańców naszego kraju

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
podatek
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Podatek PIT zwany też dochodowym, z pewnością jest jednym z najpopularniejszych rzeczy, które mamy w wyobraźni, kiedy słyszymy wyraz podatek. Nic w tym dziwnego, bo jako jeden z małej liczby zobowiązań leży on w gestii pracownika, a nie pracodawcy. Jednak mało kto ma świadomość, że rodzajów PITu jest naprawdę dużo, z powodu tego że obywatele posiadają możliwość pobierania dochodów z rozmaitych miejsc i działalności gospodarczych.

Czy powinniśmy starać się o otrzymanie zwrotu podatku w związku z pracą za granicą? Jakie dokument będzie potrzebny, aby mieć możliwość zwrotu podatku z Holandii

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
podatek
Author: Wilson Hui
Source: http://www.flickr.com
Wybierając za granicę na zarobek dobrze jest pamiętać, by po powrocie odzyskać podatek. Możemy w taki sposób otrzymać sporą gotówkę, jaka będzie bonusem do wcześniej wypracowanych pieniędzy.

Nie uiściłeś podatku w terminie? Spożytkuj kalkulator odsetek od zaległości podatkowych

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
wizerunek - firma
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com
Podatkowa zaległość pojawia się wtenczas gdy zaległy podatek nie został opłacony w określonym czasie, a także niezapłacona została zaliczka albo rata podatku.


Gdy termin zapłaty podatku nie będzie dotrzymany, trzeba liczyć się z powstaniem zaległości podatkowej.

Nie musisz wystawać w długich kolejkach w Urzędzie Skarbowym! Podatek możemy rozliczyć przez internet, szybko oraz komfortowo!

  • Posted on: 15 February 2023
  • By: addmean
pit
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Od rozliczania podatku i wypełniania pitów, nikt nie ucieknie,jest to nasz coroczny obowiązek, który musi się wypełnić. Dla wielu ludzi bywa to dosyć uciążliwe, gdyż muszą poszukiwać biura rachunkowego albo osoby, która wykona dla nich deklarację, a potem jeszcze stać w wieloosobowej kolejce, żeby przedłożyć gotowy druk w Urzędzie Skarbowym. Warto wiedzieć, że nie musi tak się dziać! Wszak pit2015 można wypełnić samodzielnie, a kolejek także można uniknąć, składając deklarację przez internet.

Pages