reklama

Telebim wspaniały nośnik reklamy, za sprawą którego wszelka reklama będzie zauważalna i dostarczy wyczekiwane efekty

  • Posted on: 7 January 2020
  • By: addmean
Telebim z reklamą
Source: www.medas-media.com.pl
Jedne z funkcjonalnych, efektywnych oraz najlepszych nośników marketingu to telebimy stosowane przez przedsiębiorstwa oferujące własne usługi, apteki, galerię czy też organizacje. Telebimy również służą do transmitowania istotnych wiadomości, ogłoszeń, a także wykorzystywane są w kampaniach wyborczych czy działaniach promocyjnych albo społecznych. Posiadanie takiej reklamy zapewnia efektywne dotarcie do wielkiego grona klientów, bo telebimy są rozstawiane przy drogach, w głównym punkcie miast czy też kluczowych ulicach, gdzie codziennie jest duża cyrkulacja ludzi.

Telebimy śląskie ustawione będą w idealnych miejscach

  • Posted on: 25 September 2019
  • By: addmean
telebim
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Miejsce umiejscowienia reklamy również będzie ważne

Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że odpowiednio przygotowana reklama to nie wszystko. Gdy nie będzie ona wyświetlana w dobrych punktach, nie będzie docierać do sporej rzeszy odbiorców, to nie wypełni swojego zadania. Dlatego tak istotne będzie to, aby myśleć nie tylko o samodzielnej reklamie, jak ma być ona wykonana, ale również o tym, jak powinna być rozpowszechniana, tak by trafiła do jak najszerszej rzeszy ludzi.

Duże miasto zapewnia wielu odbiorców twej reklamy, znajdź ekran w strategicznym punkcie, aby do nich dotrzeć

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
telebim
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
W przypadku reklamy ulicznej, poważne znaczenie ma zarówno typ zastosowanego przekaźnika, jak też atrakcyjna lokalizacja. Duże miasta, jakim okazuje się Poznań, gospodarują wyjątkowo szerokim wyborem miejsc, jakie są często uczęszczane oraz gwarantują optymalny odbiór emitowanej reklamówki. Trzeba zaznajomić się z ich specyfiką, aby mieć szansę znaleźć lokalizację najlepszą dla swojej reklamy.