przedsiębiorstwo

Nawiązanie współpracy z przedsiębiorstwami, które będą miały do zaoferowania najlepsze akcesoria reklamowe dla należącej do Nas firmy.

  • Posted on: 8 December 2019
  • By: addmean
akcesoria reklamowe
Author: Vincent Li
Source: http://www.flickr.com
Nawiązanie współpracy z firmami, które na pewno będą miały do zaoferowania wysokiej jakości gadżety reklamowe dla należącej do Nas firmy jest tym, co powinno wyznaczać priorytet każdego bez wyjątku przedsiębiorstwa, jakie dopiero zaczyna akcję promocyjną. Jest to ważne, bo na tej bazie można będzie dokładnie wyznaczyć strategię marketingową marki. Najbardziej natomiast powinno na tym zależeć właścicielom tych przedsiębiorstw, w których w latach ubiegłych na takie kwestie w ogóle nie zwracano akcentu. Te osoby powinny być nastawione na zorganizowanie jak najbardziej atrakcyjnej akcji reklamowej.

Dotacje od Unii dla przedsiębiorstw - czy tylko dopiero co rozpoczynające firmy mogą je dostać?

  • Posted on: 23 October 2019
  • By: addmean
bankowość
Author: Kaplan International
Source: http://www.flickr.com
Fundusze Europejskie działają w Polsce do czasu, kiedy weszliśmy w szeregi innych krajów Unii. Te dokładne fundusze, zwane też często dotacjami, są zazwyczaj przyznawane nam po to, byśmy mieli możliwość "rozkręcić" własny biznes, aby dopomóc naszym osobom go stworzyć od zera oraz najczęściej nawet dopomóc w samych początkach jego działalności.

Workflow

  • Posted on: 27 February 2019
  • By: addmean
życie
Papierowy obieg pism sprawia, iż wydłużony jest proces akceptacji pism. Faktury późno trafiają do księgowości, co może się łączyć z ryzykiem naliczania odsetek albo brakiem możliwości odliczenia VAT w najbliższym realnym czasie.


Co więcej firma nie ma konkretnych danych koniecznych do celów kierowania i sprawozdawczości, ponieważ niezarejestrowane faktury są przetrzymywane u pracowników.

Nie dokonuj inwestycji w skarbonkę, zainwestuj w obligacje

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
pieniądze w formie papierowej - przykład
Author: Damian Gadal
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zebrałeś jakąś kwotę, nie chowaj tych środków w sejfie. Istnieje sporo skutecznych metod na inwestowanie pieniędzy – zachęcamy do przejrzenia tego niedługiego poradnika, w którym przedstawiliśmy parę ważnych informacji na ich temat.