Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Samotność jest niedobra pod każdą postacią. Jest na nią sposób, ale musimy kogoś poznać. Jak to zrobić?

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
Samotność być może i jest nawet znośna, ale zapewne nie na dłuższą metę. Każdy z nas bowiem chce wsparcia, innej osoby, która wesprze nas w trudnej chwili, będzie przy nas. Nawet kot niby niezależny, też od czasu do czasu potrzebuje miłości. Czasem „dusimy” się w związku, zmieniamy więc towarzyszy życia, ale często wracamy do stanu wyjścia. I znów jesteśmy samotni, choć pragniemy kogoś poznać. Najbardziej beznadziejnie zaś mają Ci, którzy są za granicą, a do tego muszą wychowywać dzieci. Przeważnie jest to kobieta, ale zdarza się, iż w takiej sytuacji jest mężczyzna.
ojciec
Author: Felipe Fernandes
Source: http://www.flickr.com
Jest to bardziej rzadkie zjawisko, ale także zauważalne. W dzisiejszych czasach, kiedy wielu naszych rodaków wyjeżdża za granicę ta tendencja tym bardziej jest silniejsza. Przyczyny są różnorodne, lecz wiadomym jest, że jeśli jesteśmy związkiem na odległość, to w końcu jedno z nas jest w stanie nie dać tak dłużej rady, może zrezygnować z dalszego związku. Często też pary rozstają się będąc już za granicą. Tam jest zawsze troszkę inaczej, to jest dla nas jakby inna planeta.

Wiadomo, że obracamy się w innej kulturze, posiadamy problemy finansowe, mamy kłopot w komunikacji. No i w końcu dzieje się tak, iż to jeden z rodziców zostaje z dzieckiem. Najczęściej to kobieta, ale niekiedy w tej roli zostaje facet. W wielu sytuacjach kobieta traci prawa rodzicielskie albo po prostu umiera i to na mężczyźnie, na ojcu spoczywa odpowiedzialność za wychowanie dziecka. W tej roli jest mu rzeczywiście ciężko i pragnąłby kogoś poznać, by ułożyć sobie życie na nowo. Za granicą jest to ciężkie, całe szczęście istnieją portale internetowe dla samotnych ojców.

Nie wystarcza Ci ten krótki artykuł umieszczony na tej stronie? Nie martw się i sprawdź więcej tutaj, znajdziesz tam tego typu informacje.

Jak je odnaleźć?


ojciec
Author: DVIDSHUB
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście, że w internecie, wpisując frazę w stylu samotni ojcowie uk (uk, ponieważ w Wielkiej Brytanii jest największa Polonia, więc tam raczej będzie największa liczba takich sytuacji) - . To bardzo fajna możliwość i to bardzo dobrze, iż jest też dostępna dla samotnych ojców. Przeważnie bowiem jak pomyślimy o samotnym wychowywaniu dziecka zobaczymy samotną kobietę, całe szczęście jest też pomoc dla – co prawda – mniejszej grupy, ale jednocześnie istniejącej i też posiadającej taką potrzebę. Koniecznie trzeba zaglądnąć na taką stronę i odnaleźć partnerkę, być może na bardzo długo. To daje nadzieje, że nasza samotność jest być może chwilowa, iż nie jesteśmy na nią skazani i jest szansa, że odnajdziemy swoją drugą połówkę.