Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Robiłeś porządki w piwnicy? Może okazać się, iż znalazłeś tam fantastyczne skarby

  • Posted on: 29 April 2020
  • By: addmean
Wielkie pudła stojące długimi latami na strychu czy w piwnicy są bez wątpliwości zmorą praktycznie każdego człowieka. Zwykle nawet nie do końca wiemy, co dokładnie mieści się w środku, jednakże na wszelki wypadek starasz się niczego nie wyrzucać - z jednej strony często znajdują się tam różnego rodzaju pamiątki po dziadkach, a jednocześnie być może jest tam coś, co kiedyś nam się jeszcze przyda.


Czy dla Ciebie również brzmi to znajomo?


Zrób porządki!


Nic ze środka tych pudełek bez wątpliwości Ci się nigdy nie przyda - nawet gdyby okazało się, że jest w nich coś, czego potrzebujesz, zwykle nawet nie będziesz o tym wiedzieć i po prostu pójdziesz kupić tę rzecz do sklepu. Zatem - rób porządki! Może się okazać, iż przy tej okazji będziesz mógł nawet się wzbogacić, a jednocześnie pozbędziesz się nadmiaru przedmiotów ze swego życia.


Fryderyk Chopin
Author: Akademia Kobiet Sukcesu


trener


Co możesz znaleźć?


Afromental
Author: nattu
Source: http://www.flickr.com


Często w tego rodzaju pudłach znajdują się przykładowo stare monety lub banknoty, które czasem poza wartością pamiątkową mają także wartość materialną Obecnie właściwie w każdym większym mieście znajduje się skup starych banknotów i monet, gdzie będziesz mógł sprzedać część znalezionych banknotów. Oczywiście niestety nie każdy banknot będzie wartościowy - jeżeli jednak jakieś znajdziesz, bez wątpienia warto udać się do skupu i poprosić o ich wycenę.


Gdzie sprzedać?


Zanim spieniężysz znalezione banknoty (snmw.pl/skup-wycena/banknoty/), musisz zrobić dobre rozpoznanie rynku - praktycznie każdy skup starych banknotów będzie proponować Ci inną cenę za sprzedaż posiadanych numizmatów.
Twoim celem bez wątpienia musi być sprzedanie ich za jak największą sumę pieniędzy. Jeżeli chcesz mieć pewność co do rzeczywistej wartości numizmatów, wówczas powinieneś udać się do wartego zaufania numizmatyka.